Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 00:52 Bu haber 2212 kez okundu
 
“31 Martta dosta, düşmana mesaj vereceğiz”
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “İnşallah 31 Mart’ta bütün dosta, düşmana, şu mesajı vereceğiz; Türkiye’de bayrak inmeyecek, ezan susmayacak, hizmetler devam edecek inşallah” dedi.
GÜNDEM Haberi
“31 Martta dosta, düşmana mesaj vereceğiz”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl’ün Ilıcalar Beldesinde 2018 yılında yapımına başlanan ve yapımı tamamlanan 14 iş yeri ile alt ve üst yapı çalışmalarının toplu açılış töreninde yaptığı konuşmada, yapılan hizmetlerde emeği geçenlere teşekkür etti.

Siyasetin amacının hizmet etmek olduğunu, koltuklarda oturmak, şahsi statü elde etmek olmadığını, halka hizmet etmek olduğunu vurgulayan Yılmaz, şunları söyledi:

“Halka hizmet ettiğiniz sürece, siyaset gerçek amacına ulaşmış olur. Boş laflarla uğraşmak, laf üstüne laf koymak, dedikodu üstüne dedikodu koymak bizim anlayışımızda yok. Bizim anlayışımızda siyaset, halka hizmet etmek için var, halka fayda üretmek için var, halkın refahı, huzuru için var.”

Ilıcalar beldesinde 2018 yılında bir çok yatırımın yapıldığına işaret eden Yılmaz,

“Ilıcalar beldemizde sadece 2018 yılında sıfırdan yapılan yatırımların toplam bedeli 5 milyon 900 bin TL’dir. İnşallah bir yandan merkezi idareler yatırımıyla, bir yandan yerel hizmetlerimizle ve gönül belediyeciliğiyle yolumuza devam edeceğiz. Yönetici halka efendilik yapmak için o koltuklara gelmiyor, halka hizmetkar olmak için geliyor. İnşallah yolumuza bu anlayışla devam edeceğiz” diye konuştu.

“İnşallah 31 Mart’ta bütün dosta, düşmana, şu mesajı vereceğiz; Türkiye’de bayrak inmeyecek, ezan susmayacak, hizmetler devam edecek inşallah” diyen Yılmaz, sözlerini şöyle tamamladı:

“Önümüzdeki süreçlerde Türkiye’nin istikrarını bozmaya çalışanlar var, Türkiye’nin gücünü kırmaya çalışanlar var. Onlarda hedeflerine AK Parti hükümetini koymuş durumdalar, Cumhurbaşkanımızı, genel başkanımızı koymuş durumdalar. Çünkü Cumhurbaşkanımızı zayıflatmadan, Türkiye’yi de zayıflatamayacaklarını gayet iyi biliyorlar. Allah’ın izniyle buna müsaade etmeyeceğiz. 31 Mart’ta daha güçlü, daha istikrarlı bir Türkiye için  ‘Evet’ diyeceğiz inşallah. 31 Mart 2023’ten önceki son virajdır. Bu son virajı da geçersek,  4-5 sene memlekette artık seçim yok. Yeni bir fırsat penceresi açılacak, yeni atılımlar için, yeni reformlar için, yeni projeler için bir dönem açılacak önümüze. Çok daha güçlü bir Türkiye’yi hep birlikte inşa edeceğiz. Bunu gördükleri için bu seçim, bizimle uğraşanlar için de son bir fırsattır. Onlarda bu fırsatı değerlendirip, bizi zayıf duruma düşürmeye çalışıyorlar. Bir oy ne far eder diye düşünmeyin. O bir oy, çok şey fark ettirir. O Bir oy tüm dünyaya bir mesajdır, İslam alemine de bir mesajdır, insanlığa da bir mesajdır. İnşallah 31 Mart’ta bütün dosta, düşmana, şu mesajı vereceğiz; Türkiye’de bayrak inmeyecek, ezan susmayacak, hizmetler devam edecek inşallah”

Yapılan konuşmaların ardından, toplu açılış gerçekleştirildi.

Törene, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Partililer ve vatandaşlar katıldı.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “31, Martta, dosta,, düşmana, mesaj, vereceğiz”,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
“31 Martta dosta, düşmana mesaj vereceğiz”
Yorumlar
Haber Yazılımı