Haber Detayı
17 Kasım 2020 - Salı 18:58
 
Irak pazarı ticaret fırsatları anlatılacak
Fırat Kalkınma Ajansı (FKA) tarafından, Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinde girişimcilere ‘Irak pazarı ticaret fırsatları’ konulu seminer düzenlenecek.
GÜNDEM Haberi
Irak pazarı ticaret fırsatları anlatılacak

Fırat Kalkınma Ajansından yapılan açıklamada, Bingöl, Elazığ, Malatya ve Tunceli illerinin ticaret ve sanayi odaları katkısıyla ‘Irak Pazarı ve Ticaret Fırsatları’ konulu online seminer düzenleneceği belirtildi.

Açıklamada, “Bölge erişiminin etkin olduğu ve potansiyel arz eden dış pazarlara yönelik ticaret ataşeleri ile ticaret müşavirlerinin deneyimlerinden faydalanma ve fırsatların değerlendirilmesine zemin hazırlama maksadıyla 2019 yılında başlatılan Pazar Fırsatları etkinliklerine devam edilmektedir. Bölge ihracatımızı artırmak amacıyla, Ticaret ve Sanayi Odalarımız işbirliği ile “Irak Pazarı ve Ticaret Fırsatları” konulu online seminer (Zoom webinar bağlantısı ile) 19 Kasım 2020 Perşembe Günü saat 10:00’da gerçekleştirilecektir. Çevrimiçi seminere katılım ücretsiz olup, katılmak isteyenler zoom üzerinden seminere katılım sağlayabilirler” denildi.

Seminer zoom linkine FKA sitesinden ulaşılabilecek.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Irak, pazarı, ticaret, fırsatları, anlatılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı