Haber Detayı
23 Mart 2020 - Pazartesi 00:00 Bu haber 257 kez okundu
 
Açıkbaş’tan sağlık çalışanlarına teşekkür
HÜDA PAP Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş, koronavirüs nedeniyle yaptığı açıklamada, sağlık çalışanlarına teşekkür etti.
GÜNDEM Haberi
Açıkbaş’tan sağlık çalışanlarına teşekkür

Açıkbaş, “Ülkemizde görülmeye başlanan ve tüm Dünyayı etkisi altına alan Coronavirus vaka sayısı gün geçtikte maalesef artmaya devam ediyor. Rabbimiz virüs ile mücadele içinde olan ülkemize yardımını esirgemesin. Böylesi zor imtihanlardan geçerken ülkemizin istikbali ve milletimizin canını koruma pahasına canla, başla çalışan başta Sağlık Bakanımız Sn. Fahrettin Koca ve tüm sağlık personelimizin fedakarlıklarını ve gayretlerini HÜDA PAR camiası olarak görüyor ve takdir ediyoruz” dedi.

Açıkbaş, şunları söyledi: “Bugün karşı karşıya kaldığımız Coronavirus tehlikesi ile yüksek risk altında mücadele eden sağlık çalışanlarımız, büyük bir özveri ile görevlerini yerine getirmekteler.
Her ortam ve her koşulda görevlerinin başında olan sağlık çalışanlarımızın fedakârlıklarının karşılığının ödenemeyeceğini biliyor, tüm sağlık çalışanlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz. Bu vesileyle halkımızın zorunlu olmadıkça dışarı çıkmaması gerektiğini ve her bir vatandaşımızın bu anlamda yetkililerin duyuru ve ikazlarını dikkate alarak hareket etmeleri gerektiğini belirtmek istiyoruz.

Rabbim Ülkemizi, milletimizi bu zor imtihan karşısında galip eylesin. Sağlıklı, huzurlu ve güzel günlere kavuşmayı halkımıza nasip eylesin.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Açıkbaş’tan, sağlık, çalışanlarına, teşekkür,
Yorumlar
Haber Yazılımı