Haber Detayı
09 Mart 2019 - Cumartesi 00:08 Bu haber 1089 kez okundu
 
AK Parti ilçe ziyaretleri
Ak Parti Bingöl teşkilatı, 31 Martta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçim çalışmaları kapsamında Adaklı, Kiğı, Karlıova, Yedisu, Solhan ilçeleri ile Sancak, Arakonak beldeleri ve bazı köyleri ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
AK Parti ilçe ziyaretleri

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Milletvekili Feyzi Berdibek, İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, önceki dönem Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Çoşkun teşkilat üyeleriyle beraber Adaklı, Kiğı, Karlıova, Yedisu, Solhan ilçeleri ile Sancak, Ilıcalar, Arakonak beldeleri ziyaret etti.

İlçe merkezlerinde esnaf ziyaretleri yapan Ak Parti heyeti, Kartal, Sudüğünü, Balıklıçay, Halifan, Hacılar, Elmalı, Yenibaşlar köylerini de ziyaret ederek köy heyeti ve muhtarlarla bir araya geldi. 

Solhan Seçim Koordinasyon Merkezi açılışında konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, 31 Mart yerel seçimlerinden sonra 4 yıl boyunca seçim olmayacağını, Türkiye’nin reform gündemine döneceğini ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeni bir atılım dönemi başlatıp 2023 hedeflerine emin adımlarla yürüyeceklerini söyledi.

2001’de Türkiye’nin emekli maaşı ödeyemez durumda olduğunu vurgulayan Yılmaz,

Türkiye’nin özgürlükler ve ekonomi alanında uzun mesafeler kat ettiğini söyledi. 

Bingöl’de 2002’de sadece 13 bin sigortalı olduğunu kaydeden Yılmaz, bugün Bingöl’de 58 bin sigortalı çalışan olduğu ifade etti.

Ak Parti’nin çevreye duyarlı, fitne ve dedikodulardan uzak, tamamen vatandaş ile iç içe, tevazu ve samimiyetle yerel seçim kampanyası yürüttüğünü söyleyen Ak Parti İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler, Türkiye’nin Ak Parti ile değişim, dönüşüm geçirdiğini, Ak Parti hizmetlerinin her eve ulaştığını ve Gönül hizmetinin Dünya’ya yayıldığını söyledi. 

Türkiye’yi güçsüz ve istikrarsız bırakıp İslam ülkeleri gibi dağıtmak istediklerini belirten  Güler, “Cumhurbaşkanı gücünü halktan alıyor. Bunu bilen çevreler Cumhurbaşkanını güçsüz bırakmak için her türlü oyunu oynuyor. 28 Şubat’tan 15 Temmuz’a kadar her yolu denediler. Fakat güçlü irade ve halkın desteği ile her türlü musibeti def ettik. Ekonomik saldırılar bertaraf edildi. Ekonomik veriler iyileşme gösteriyor. Terör bitme aşamasına geldi. Bölgesi ateş çemberindeyken ülkede huzuru tesis etmiş, güçlü, kararlı bir parti var. Dedikodu, algı operasyonları, fitneden uzak çevreye duyarlı yoğun bir seçim kampanyası yürütüyoruz. 31 Mart günü halkımızın vereceği destekte daha güçlü yarınlara yürümek için mücadelemizi sürdüreceğiz. Allah bu yolda yardımcımız olsun. Birlik ve beraberliğimizi baki kılsın” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, Parti, ilçe, ziyaretleri, ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK Parti ilçe ziyaretleri
Yorumlar
Haber Yazılımı