Haber Detayı
01 Aralık 2018 - Cumartesi 00:50
 
Arıkan'a coşkulu karşılama
AK Parti Bingöl Belediye Başkan adayı eski Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan, partililer tarafından kentte coşkuyla karşılandı.
GÜNDEM Haberi
Arıkan'a coşkulu karşılama

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından partisinin Bingöl Belediyesi Başkan adayı olarak açıklanan Erdal Arıkan, AK Parti Bingöl İl Başkanı Mehmet Hanefi Güler ile Ankara dönüşü Bingöl Havalimanı'ndan konvoy eşliğinde parti binasına geldi.

 

Burada konfeti ve meşalelerle karşılanan Arıkan, partililer ve vatandaşlarla tokalaştı.

 

Arıkan, yaptığı konuşmada, yeni dönemde insan odaklı, adalet ve eşitlik ilkesini öne çıkaracaklarını söyledi.

 

Kentin refah ve huzurunu yükseltmek için gayret göstereceklerini vurgulayan Arıkan, "Bingöl'ü daha yaşanabilir bir kent haline getirmek için çalışacağız. İnsan ve çevreye duyarlı örnek bir şehir oluştururken değerli halkımızla birlikte hareket edeceğiz. Bingöl'ü güzelleştirmek, geliştirmek için elimizi değil, gövdemi taşın altına koyacağız. Topluma fayda sağlayan projelerle, istişarelerle, yeni bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz." ifadelerini kullandı.

 

AK Parti İl Başkanı Güler de bugüne kadar partiye hizmet etmiş belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri ile partililere teşekkür etti.

 

Arıkan'ı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın emaneti olarak tanıtan Güler, "Bu emanete sahip çıkın. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde belediye başkan adayımıza sahip çıkacağız. Doğusu, batısı, kuzeyi ve güneyi ile hepimiz biriz, bütünüz, kardeşiz ve Bingöllüyüz." dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Arıkan'a, coşkulu, karşılama,
Yorumlar
Haber Yazılımı