Haber Detayı
11 Şubat 2019 - Pazartesi 02:23
 
BağlantıKaradere e-sınav merkezini inceledi
Sınav Güvenliği ve Sınav Yönetimi Daire Başkanı Turay Karadere, Bingöl Ölçme Değerlendirme ve E-sınav Merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu
GÜNDEM Haberi
BağlantıKaradere e-sınav merkezini inceledi

Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Sınav Güvenliği ve Sınav Yönetimi Daire Başkanı Turay Karadere, Bingöl’e geldi.

Ölçme Değerlendirme ve E-Sınav salonlarında incelemelerde bulunmak üzere bölge illerine yaptığı ziyaret kapsamında Bingöl’e gelen Karadere, e-sınav salonunu gezip, e-sınav oturumuna katılarak yetkililerden bilgi aldı.

Karadere, incelemelerinin ardından, İl Mili Eğitim Müdürü Kadri Engin ile birlikte e- sınav merkezi toplantı salonunda ve ölçme değerlendirme de görevli öğretmenlerin katılımlarıyla bir toplantı gerçekleştirdi.

Karadere, burada yaptığı konuşmada, “Bizlerde bugün burada sınavların ne derecede hassas yapıldığını gördük. Bu anlamda İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Kadri Engin ve ekibine başarılı çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor Bingöl’ümüzün diğer illerimize örnek teşkil etmesini umuyorum” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: BağlantıKaradere, e-sınav, merkezini, inceledi,
Yorumlar
Haber Yazılımı