Haber Detayı
06 Kasım 2019 - Çarşamba 00:02 Bu haber 461 kez okundu
 
Çeşitli suçlardan aranan 89 kişi yakalandı
Bingöl’de çeşitli suçlardan aranan 89 kişinin Bingöl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yakalandığı bildirildi.
GÜNDEM Haberi
Çeşitli suçlardan aranan 89 kişi yakalandı

Bingöl Valiliği, İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliğinin ekim ayında yaptığı çalışmaları açıkladı.

Açıklamada, şu bilgilere yer verildi: “Ay içerisinde yapılan çalışmalarda, hükümlü veya tutuklunun kaçması, barınak yerinde bulunan büyük veya küçük baş hayvan hakkında hırsızlık suçlarından hakkında 5 yıl kesinleşmiş hapis cezası ve aranma kaydı olan O.A.,

5607 sayılı yasanın 3/18. maddesine muhalefet, basit yaralama suçlarından hakkında 3 yıl kesinleşmiş hapis cezası ve aranma kaydı olan B.B., basit yaralama, hakaret, görevi yaptırmamak için direnme suçlarından haklarında 2 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası ve aranma kaydı olan N.V., bina içinde muhafaza altına alınmış eşya hakkında hırsızlık, basit yaralama suçlarından haklarında 2 yıl 1 ay ile 1 yıl 9 ay kesinleşmiş hapis cezaları ve aranma kayıtları olan N.A., S.K., H.Y., mala zarar verme, 5607 sayılı yasanın 3/18. Maddesine muhalefet, basit yaralama, bina içinde muhafaza altına alınmış eşya hakkında hırsızlık, çekle ilgili karşılıksızdır işlemi yapılmasına sebebiyet verme, ruhsatsız ateşli silahlarla satın alma veya taşıma veya bulundurma, suç veya suç eşyasının satın alınması veya bulundurulması suçlarından çeşitli miktarlarda para cezası bulunan F.A., M.B., O.Y., B.B., E.T., V.G., V.K., R.P. ve diğer asayişe müessir suçlardan aranma kayıtları bulunan toplam 89 şahsın yakalamaları sağlanarak adli makamlara intikalleri yapılmıştır.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Çeşitli, suçlardan, aranan, 89, kişi, yakalandı,
Yorumlar
Haber Yazılımı