Haber Detayı
13 Mayıs 2019 - Pazartesi 01:46 Bu haber 905 kez okundu
 
Değişman; “Emek sarf etmemiz gerekiyor”
KADEM Bingöl Temsilcisi Değişman; “Ferdi veya kurumsal düzeyde sosyal sorumluluk bilinci gerektiren işler yerine getirilirken, zaman zaman iş tanımlarımızın ötesinde bir emek sarf etmemiz gerekiyor.”
GÜNDEM Haberi
Değişman; “Emek sarf etmemiz gerekiyor”

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) 1.yılını geride bıraktı. Temsilcilik binasında üyelerin katılımı ile gerçekleşen program coşkulu bir şekilde kutlandı.

Burada bir konuşma yapan Kadem Bingöl Temsilcisi Gülsüm Değişman; “KADEM olarak 1. yılımızı geride bıraktık. Sizlerin de çok iyi bildiği gibi sivil toplum çalışmaları, gönüllü çabalar sayesinde ayakta kalabiliyor. Ferdi veya kurumsal düzeyde sosyal sorumluluk bilinci gerektiren işler yerine getirilirken, zaman zaman iş tanımlarımızın ötesinde bir emek sarf etmemiz gerekiyor. Bu konuda gösterdiğiniz hassasiyetten dolayı özellikle teşekkür etmek isterim. Bu özverili gayretimiz kadın ve erkeğin toplumda dengeli bir katılım düzeyine ulaşmasına katkıda bulunacaktır. Ailenin kuvvetlendirilmesi, farkındalık çalışmalarımızın başında geliyor” diyerek katılımcılara teşekkür etti.

Program KADEM Bingöl Temsilciliğinin bugüne kadar yapmış olduğu faaliyetler hakkında üyelere bilgilendirmede bulunulması ile devam etti. Katılan üyeler ile pasta kesiminin ardından dilek fenerleri yakılarak program sona erdi.

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Değişman;, “Emek, sarf, etmemiz, gerekiyor”,
Yorumlar
Haber Yazılımı