Haber Detayı
07 Mart 2019 - Perşembe 00:16 Bu haber 1451 kez okundu
 
Engin’den ilçe ziyaretleri
İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Kiğı ve Adaklı ilçelerinde incelemelerde bulundu.
GÜNDEM Haberi
Engin’den ilçe ziyaretleri

Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, Kiğı ve Adaklı İlçelerinde bulunan  okulları ziyaret ederek İlçede görev yapan öğretmenler ile bir araya geldi.

Engin, Kiğı Kaymakamı Onur Yeniay ve Adaklı Kaymakamı Muharrem Coşkun ile birlikte İlçe Milli Eğitim Müdürlerinden yapılan eğitim çalışmalarıyla ilgili bilgiler alarak okullarda incelemelerde bulundu.

Engin, ziyaretinde öğrenci, öğretmen ve yöneticiler ile bilgi alışverişinde bulundu. Engin, Öğretmen ve öğrencilerin herhangi bir problemlerinin olup olmadığını yerinde görmeye ve dinlemeye geldiğini ifade etti.

İlçede bulunan okulları ziyaret eden Engin, okullarda görevli öğretmenlerle görüştü ve eğitim öğretim hakkında bilgiler aldı ve yıl içerisinde yapılan başarılı çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Yapılan ziyarette okulların yöneticileri ve öğretmenleri ile toplantı yapan Engin, makamların oturma yeri olmadığını belirterek, “hepimiz gelip geçiciyiz tüm eğitimciler olarak el ele verip ilimizi eğitim alanında ileriye taşımalıyız. Unutmayalım ki eğitimin amacı insanları mutlu, huzurlu hmesi ve bu umutla geleceğe hazırlamaktır” dedi.

Okullardaki incelemelerinin ardından öğrenciler ile birlikte öğle yemeği yiyen ve Kığı ile Adaklı ilçesinde yapımı tamamlanan okullarda incelemelerde bulunan Engin, İlçedeki eğitim yatırımlarını değerlendirerek, ilçelerde eğitim alanında yatırımların devam edeceğini belirtti.

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Engin’den, ilçe, ziyaretleri,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Engin’den ilçe ziyaretleri
Engin’den ilçe ziyaretleri
Yorumlar
Haber Yazılımı