Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 00:23 Bu haber 1790 kez okundu
 
Engin okul pansiyonlarını ziyaret etti
Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, kent merkezindeki okulların pansiyonlarını ziyaret ederek, öğrencilerle bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi
Engin okul pansiyonlarını ziyaret etti

Milli Eğitim Müdürü Kadri Engin, kent merkezinde bulunan Atatürk Anadolu Lisesi, 15 Temmuz Milli İrade Anadolu İmam Hatip Lisesi, Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Saray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Pansiyonlarını ziyaret ederek, öğrencilerle yemek yiyip sohbet etti.

Önceki gün akşam okul pansiyonlarını ziyaret eden Engin, pansiyonlu okulların yemekhanelerini ve öğrencilere verilen yemekleri kontrol etti.

Okul müdürlerinden de bilgi alan Engin, burada öğrencilerle birlikte aynı masa yemek yedi.

Eğitim öğretimde kalitenin arttırılması adına özveri içinde görev yapan yöneticilere, öğretmenlere, personele ve gayretli çalışmalarından dolayı öğrencilere teşekkür eden Engin,

“Fırsat buldukça okullarımızın dışında, pansiyonları da ziyaret edeceğiz. Burada hem yapılan yemekleri, hem de pansiyon ortamını görme imkanına kavuştuk. Öğrencilerimizin de sorunlarını dinledik, yöneticilerimizden de bilgi aldık. Şuan için çalışmaların gayet yerinde olduğunu ve öğrencilerin de memnun olduğunu gördük. Bizde, imkanlarımız dahilinde varsa bir eksiklik ve aksaklık, bunu gidermek için gayret edeceğiz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Engin, okul, pansiyonlarını, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı