Haber Detayı
07 Ocak 2020 - Salı 00:32 Bu haber 3569 kez okundu
 
Fırat EDAŞ Ekinyolu’nda bakım onarım çalışmasını tamamladı
Bingöl’de kesintisiz ve kaliteli enerji arzı vermek amacıyla Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Ekinyolu Köyü’nde bakım onarım faaliyetini gerçekleştirdi.
GÜNDEM Haberi
Fırat EDAŞ Ekinyolu’nda bakım onarım çalışmasını tamamladı

Sorumluluk bölgesinde çalışmalarını sürdüren Fırat EDAŞ, 2019 yılı son çeyreği için Bingöl’de planladığı bakım onarım çalışmalarını tamamlamaya devam ediyor.

Planlı bakımlar dahilinde Ekinyolu bölgesini besleyen elektrik dağıtım merkezlerinin bakımlarını titizlikle yapan Fırat EDAŞ Bingöl İl Müdürlüğü ekipleri, bölgede enerji nakil hatlarında arızaya neden olabilecek unsurları ortadan kaldırdı.

Çalışmalar kapsamında ekipler, dağıtım merkezlerinin yıldırım çarpmasından etkilenmemesi için gerekli koruyucu önlemleri aldı. Elektrik dağıtım merkezlerinde izolasyon çalışmalarının yanı sıra izolatör değişikliği de gerçekleştirilerek; ana şebekenin gerekli bakımları tamamlandı. 

Sorumluluk bölgesinde 7/24 hizmet anlayışıyla sürdürülebilir enerji arzı vermeyi hedefleyen Fırat EDAŞ, www.firatedas.com.tr ve 186 numaralı Çağrı Merkezi ile yaklaşık bir milyon müşterisinin sorun ve taleplerine çözüm üretiyor.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fırat, EDAŞ, Ekinyolu’nda, bakım, onarım, çalışmasını, tamamladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı