Haber Detayı
23 Kasım 2019 - Cumartesi 00:11 Bu haber 1167 kez okundu
 
Görme engellilere özel sözleşme
Müşteri memnuniyetini arttırmak amacıyla çalışmalarına hız kesmeden devam eden Aksa Fırat Elektrik, görme engelli vatandaşlarla imzalayacağı sözleşmeleri kabartmalı harflerden oluşan ve özel bir alfabe olan Braille alfabesiyle hazırlamaya başladı.
GÜNDEM Haberi
Görme engellilere özel sözleşme

Görme engelli veya az gören vatandaşlara yönelik özel olarak hazırlanan sözleşme, Türkiye Görme Engelliler Derneği’nin desteğiyle hazırlandı.

 Hizmet verdiği Malatya, Elazığ, Bingöl ve Tunceli’de müşterilerinin her an yanında olan, yenilikler yapan ve kaliteli elektrik tedarik hizmeti sunan Aksa Fırat Elektrik; görme engelli vatandaşlara özel olarak, Braille alfabesiyle yazılmış sözleşme hazırladı. Yapılan uygulama ile görme engelli vatandaşların artık abonelik işlemlerini yaparken bir vekil bulundurma zorunluluğu ortadan kalkıyor.

 Türkiye Görme Engelliler Derneği’nin katkılarıyla hazırlanan sözleşme sayesinde, görme engelli veya az gören vatandaşlar Aksa Fırat Elektrik’in müşteri hizmet merkezlerinden kendilerine özel olarak hazırlanan sözleşmeyi imzalayarak aboneliklerini kolaylıkla yapabilecekler.

 Şirket yaptığı açıklamada; görme engelli bireylerin sosyal yaşamlarındaki ihtiyaçlarını bağımsız olarak yürütebilmesi adına başlattıkları çalışmada her zaman engelleri aşan, tüketicilere kolaylıklar sunmak amacıyla çalışan bir marka bilinciyle ilerlediklerini ve bu kapsamda çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini belirtti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Görme, engellilere, özel, sözleşme,
Yorumlar
Haber Yazılımı