Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 00:19 Bu haber 1654 kez okundu
 
HDP adaylarından kurumlara ziyaret
Halkların Demokratik Partisi (HDP) Bingöl Belediyesi eş başkan adayları, Milletvekili Erdal Aydemir ve partililer, sivil toplum kuruluşlarını ve odaları ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
HDP adaylarından kurumlara ziyaret

HDP Bingöl Belediye Eşbaşkan adayı ve Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hişyar Özsoy, Eşbaşkan adayı Senem Çakas, Milletvekili Erdal Aydemir, İl Başkanı Veysi Kaya ve partililer Bingöl Ticaret ve Sanayi Odası, Bingöl Esnaf ve Sanatkarlar odası, Bingöl Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Müstakil İşadamları Derneği’ni ziyaret etti.

Oda başkanlarından Bingöl’ün sorunlarını dinleyen Belediye Eşbaşkan adayları, seçimi kazandıklarında, belediye hizmetlerinde birlikte çalışma ve yönetme isteğinde bulundular. Eşbaşkan adayları Çakas ve Özsoy, “Bingöl hepimizin, odalarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, mahalle ve kent konseylerimizle, kadın ve gençlik meclislerimizle modern bir planlama hazırlığı içindeyiz” dediler.

HDP Belediye Eşbaşkan adayları, daha sonra hükümet konağını ziyaret ederek, kurum çalışanları ve idarecilerle bir araya geldiler.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: HDP, adaylarından, kurumlara, ziyaret,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
HDP adaylarından kurumlara ziyaret
HDP adaylarından kurumlara ziyaret
Yorumlar
Haber Yazılımı