Haber Detayı
29 Kasım 2019 - Cuma 00:18 Bu haber 661 kez okundu
 
HÜDA PAR Teşkilatından Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret
HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Orhan Açıkbaş ve beraberindeki bir heyet, İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney’i makamında ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
HÜDA PAR Teşkilatından Milli Eğitim Müdürlüğüne ziyaret

HÜDA PAR İl Başkanı Orhan Açıkbaş ve beraberindeki heyet, bir süre önce Bingöl İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Rahmi Güney’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar dilediler.

Açıkbaş ve beraberindekileri karşılayan İl Milli Eğitim Müdürü Güney, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.  

Ziyarette konuşan Açıkbaş, “Parti olarak devamlı bir şekilde ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Memleket ve ilimizin faydasına, hayrına olan çalışmaları destekliyor ve her türlü katkı sunuyoruz.  Bugün bu kapsamda İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzü ziyarette bulunduk. Toplumun maneviyatı ve bizleri biz yapan değerlerimizi parti olarak önemsiyoruz. Parti olarak eğitim ve öğretimi önemsiyoruz. Çocuklarımız geleceğimizdir, düsturuyla hayırlı ve faydalı olarak çocuklarımızın yetişmesi için eğitim camiasına ve biz ailelere önemli görevler düşüyor, bu bilinçle hareket etmemiz gerekiyor.” İfadelerini kullandı.

İl Milli Eğitim Müdürü Güney ise “Bingöl ilimizde bir süre önce göreve başladım, insanı sıcak ve şirin olan bir ilimiz. Burada görev yapmaktan mutluyum. İlimizin eğitim ve öğretim durumu iyi bir halde. Eğitim ve öğretimin istenilen bir seviyeye gelmesi için hep birlikte gayret etmemiz gerekiyor. Yapacağımız çalışmalarla il olarak çok daha iyi bir yerlere geleceğimize inanıyorum” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: HÜDA, PAR, Teşkilatından, Milli, Eğitim, Müdürlüğüne, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı