Haber Detayı
22 Ekim 2021 - Cuma 17:12
 
İYİ PARTİMİZ 4 YAŞINDA
İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, 25 Ekim 2017 tarihinde kurulan İYİ Parti’nin 4’üncü kuruluş yıldönümü münasebetiyle sebebiyle AÇIKLAMA YAPTI.
SİYASET Haberi
İYİ PARTİMİZ 4 YAŞINDA

Kızılboğa, partilerinin Meral Akşener liderliğinde 25 Ekim 2017 tarihinde kurulduğunu ve kısa süre sonra halkın takdiri ile TBMM’de yerini aldığını ifade ederek, “İYİ’ler ve cesurlar hareketinin 4. yılı kutlu olsun” dedi.

İYİ Parti Bingöl İl Başkanı Hasan Kızılboğa, şunları söyledi: “Değerli yol arkadaşlarım ve sevgili Bingöllü hemşerilerim; İYİ Partimizin 4.kuruluş yıldönümü kutlu olsun. Türkiye’nin İYİ ve cesur evlatlarıyla, aziz milletimizin azim ve desteği ve Genel Başkanımız Meral Akşener liderliğinde kurduğumuz İYİ Partimizin bugün 4. Kuruluş yıldönümünü gururla kutluyoruz. Allah’a hamd olsun ki bu kısa sürede değişmez denileni değiştirdik ve halkımızın sesi olduk. Güçlü ve mutlu Türkiye’nin yolunu açtık. Kuruluş yıldönümümüz ülkemize ve aziz milletimize hayırlı olsun. Unutmayın; yılmayacağız, yıkılmayacağız güneşi görene kadar yorulmayacağız. Çok çalışıp partimizi iktidara taşıyacağız ve Genel Başkanımız Meral Akşener’i başbakan yapacağız.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: İYİ, PARTİMİZ, 4, YAŞINDA,
Yorumlar
Haber Yazılımı