Haber Detayı
04 Kasım 2019 - Pazartesi 00:18 Bu haber 1763 kez okundu
 
Okumayla gelen sevgi paylaşımı
Bingöl Merkez Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul idaresi, öğretmen ve öğrenciler tarafından hazırlanan “Kitap Okumayı Seviyorum ve Sevgimi Paylaşıyorum” projesi kapsamında bir grup öğrenci ve öğretmenler, Alatepe köyü ilkokulunu ziyaret ederek, öğrencilerle hem kitaplarını, hem de sevgilerini paylaştılar.
GÜNDEM Haberi
Okumayla gelen sevgi paylaşımı

Karşıyaka Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerince hazırlan "Kitap Okumayı Seviyorum ve Sevgimi Paylaşıyorum” Projesi kapsamında Alatepe İlkokulunu kardeş okul seçen okul idaresi, köy okulunu ziyaret ederek öğrencilerle buluştu. Okulun, Kültür Edebiyat ve Kütüphanecilik Kulübü, Sosyal Yardımlaşma ve Toplum Hizmeti Kulüplerinin Toplum Hizmeti kapsamında Okul Aile Birliği destekli olarak yürüttükleri

"Kitap Okumayı Seviyorum ve Sevgimi Paylaşıyorum” Projesi kapsamında Alatepe İlkokuluna yapılan ziyarete Okul Müdürü Nusrettin Uçar, Müdür Yardımcısı Mehmed Bayatkara, Rehber Öğretmen Saim Elhansu ile öğrenciler katıldı. Proje kapsamında Alatepe İlkokulu öğrencilerine her sınıf seviyesinde hikâye setlerinden oluşan yaklaşık 300 kitap hediye edildi. 

İki okul arasında kurulan  kitap ve sevgi paylaşımı köprüsü minik öğrencilerin yüzlerinde sevgi çiçekleri açılmasına sebep oldu.

Yapılan ziyarette ilişkin, Okul Müdürü Uçar, projeye katkıları nedeniyle Okul Aile Birliği

Yönetimine, idareci,  öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Okumayla, gelen, sevgi, paylaşımı,
Yorumlar
Haber Yazılımı