Haber Detayı
26 Eylül 2022 - Pazartesi 15:40
 
PTT ŞUBELERİ ARTTIRILMALI
PTT Bingöl İl Müdürlüğünü ziyaret eden HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya, işlek caddelerde PTT şube ve ATM’lerinin arttırılmasını istedi.
SİYASET Haberi
PTT ŞUBELERİ ARTTIRILMALI

HÜDA PAR Bingöl İl Başkanı Refik Alpaya ve beraberindeki heyet, PTT Bingöl İl Müdürü Abdullah Taşdelen’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette PTT önlerinde oluşan uzun kuyruklarla ilgili açıklamalarda bulunan Alpaya, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yapılan yardımların dağıtımının sadece PTT aracılığı ile değil bankalar ve başka alternatifler kullanılarak vatandaşlara dağıtılması gerektiğini belirtti.

Vatandaşların yaşadığı sıkıntıları PTT İl Müdürü Abdullah Taşdelen’e ileten Alpaya, “PTT merkezi önünde uzun kuyruklar nedeniyle insanlarımız mağdur olmaktadır. Bu sorunun ortadan kalkması için Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yapılan yardımlar, PTT kurumunun yanı sıra bankalar ve başka alternatifler de kullanılarak yapılmalı. Böylece buna benzer sıkıntılar ortadan kalkmış olur ve vatandaşlarımız da kendilerine yapılan yardımlara daha kolay bir şekilde ulaşmış olur. Ayrıca bu gibi sorunların ortadan kalkması ve halka daha iyi bir hizmet sunulması için mevcut şubeler haricinde işlek olan merkezi caddelerde de PTT şubesi veya ATM’lerin sayısının arttırılması gerekmektedir.” dedi.

(Haber Merkezi)

Kaynak: Editör:
Etiketler: PTT, ŞUBELERİ, ARTTIRILMALI,
Yorumlar
Haber Yazılımı