Haber Detayı
27 Ocak 2022 - Perşembe 17:30
 
SANİYELERLE KAR KÜTLELERİNDEN KURTULDU
Bingöl’de aracından inip işyerine doğru ilerleyen vatandaşın çatıdan düşen kar kütlelerinden saniyelerle kurtulması güvenlik kameralarına yansıdı.
GÜNDEM Haberi
SANİYELERLE KAR KÜTLELERİNDEN KURTULDU

Olay, merkeze bağlı Şehit Mustafa Gündoğdu Mahallesi’nde bulunan sebze halinde meydana geldi. Pikabıyla sebze haline gelen vatandaş, aracından indi ve bir işyerine doğru ilerlemeye başladı. Vatandaş, işyerinin kapısına gelir gelmez çatıda biriken kar kütlesi yere düştü. Şahıs kar kütlesinden saniyeler içinde kurtulurken o anlar ise işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

KAR KÜTLELERİ BALKONLARI DEVİRDİ

Bingöl’de çatıdan düşen kar kütleleri, 4 işyerinin dış balkonunu yerle bir etti. Bir dış balkonun yıkılma anı ise cep telefonu kamerasına yansıdı.
Olay, merkeze bağlı Recep Tayyip Erdoğan Mahallesi Palamut Caddesi'nde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, 4 katlı bir binanın çatısında biriken kar kütleleri biranda düşmeye başladı. Binanın girişinde bulunan 4 iş yerine ait dış balkonlar kar kütlelerinin düşmesiyle yerle bir olurken, müşterilerin içeride olmaması büyük bir facianın önüne geçti. Bir işyerinin yıkılma anı ise bir vatandaşın cep telefonu kamerasına yansıdı.
İşyerinde hasar meydana gelen Abdullah Caf, “Allah şükür dış balkon kısmına gelmeden elemanlarımız son anda kurtulmuşlar. Tek tesellimiz içeride müşterilerin olmamasıydı. Tek ricamız belediyenin diğer insanların mağdur olmaması için bir önlem alması. Cana geleceğine mala gelsin diyoruz” dedi. İHA

Kaynak: Editör:
Etiketler: SANİYELERLE, KAR, KÜTLELERİNDEN, KURTULDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı