Haber Detayı
27 Haziran 2018 - Çarşamba 16:41
 
Sertifikalı fidan desteği için son başvuru tarihi 29 Haziran
Bingöl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, 2018 üretim yılı yurt içi sertifikalı fidan, fide ve standart fidan kullanım desteği başvurularının 29 Haziran’da sona ereceğini bildirdi.
EKONOMİ Haberi
Sertifikalı fidan desteği için son başvuru tarihi 29 Haziran

Bingöl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 2018 Üretim Yılı Yurt İçi Sertifikalı Fidan, Fide ve Standart Fidan Kullanım Desteğinden yararlanmak isteyen çiftçilerin 29 Haziran 2018 tarihine kadar başvuru yapmaları gerektiği belirtildi.

Açıklamada, çiftçilerin herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için 29 Haziran 2018 tarihine kadar bağlı bulundukları İl, İlçe Müdürlüklerine şahsen müracaat etmeleri gerektiği kaydedildi.

Sertifikalı tohum desteği başvurusu

Bingöl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, 2018 üretim yılı yurt içi sertifikalı tohum kullanım desteği başvurularının 29 Haziran’da sona ereceğini duyurdu.

Bingöl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 2018 Üretim Yılı Yurt İçi Sertifikalı Tohum Kullanım Desteğinden yararlanmak isteyen çiftçilerin 29 Haziran 2018 tarihine kadar başvuru yapmaları gerektiği belirtildi.

Açıklamada, Çiftçilerin herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için 29 Haziran 2018 tarihine kadar bağlı bulundukları İl, İlçe Müdürlüklerine şahsen müracaat etmeleri gerektiği anımsatıldı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sertifikalı, fidan, desteği, için, son, başvuru, tarihi, 29, Haziran,
Yorumlar
Haber Yazılımı