Haber Detayı
11 Mart 2018 - Pazar 22:06
 
Simitçi Dünyası açıldı
Simitçi Dünyası Bingöl şubesi, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın katılımıyla düzenlenen törenle açıldı.
GÜNDEM Haberi
Simitçi Dünyası açıldı

Selahaddin-i Eyyubi Mahallesi Makber Sokak Bediüzzaman Said-i Nursi Cami karşısında hizmete giren Simitçi Dünyası’nın açılışı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Bingöl Valisi Ali Mantı, Milletvekili Enver Fehmioğlu, Kalkınma Bakan Yardımcısı Yusuf Coşkun, Belediye Başkanı Yücel Barakazi, AK Parti İl Başkanı Hanefi Güller, Birikim A.Ş. yönetim kurulu Başkanı Ağa Koçer ve çok sayıda davetlinin katılımıyla yapıldı.

Açılış kurdelesinin kesilmesinin akabinde işyerini gezerek işletme hakkında Birikim A.Ş. yönetim kurulu Başkanı Ağa Koçer’den bilgi alan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yılmaz, “Böyle işlerinin açılmasıyla istihdam sağlanıyor. İstihdamın sağlanmasıyla işsizliğin azalması demektir. Burada 15 kişiye iş imkânı sağlanacak olması sevindirici bir durum.  Bu işe ön ayak olan Birikim A.Ş. yönetim kurulu Başkanı Ağa Koçer ve ekibine teşekkür ediyorum.  Rabbim bol hayırlı kazançlar nasip etsin” dedi.

Ağa Koçer ise,  damak tadına ve lezzetine önem verenlerin tercih edeceği bir işletme olma hedeflerinin bulunduğunu dile getirerek,  “burada çalışan 15 arkadaşımızla birlikte ilimizin güzel insanlarına en iyi hizmet verme gayreti içinde olacağız. Çok şükür işletmemiz hizmet vermeye başladı. Hayırlara vesile olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyoruz” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Simitçi, Dünyası, açıldı,
Yorumlar
Haber Yazılımı