Haber Detayı
24 Ocak 2021 - Pazar 16:59
 
SP’DEN GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINA VURAL GETİRİLDİ
Saadet Partisi Bingöl Gençlik Kolları İl Başkanlığı görevine Ayetullah Vural getirildi.
SİYASET Haberi
 SP’DEN GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINA VURAL GETİRİLDİ

Görevi getirilen Saadet Partisi Bingöl Gençlik Kolları İl Başkanı Ayetullah Vural kendisini bu göreve layık görenlere teşekkür etti. Vural, "Öncelikle belirtmekte fayda bulduğum en önemli husus şudur ki Bingöl şehrimizde birçok ailemiz evlatlarını tam da partimizin istediği ve oluşturulması gereken ahlak çerçevesinde yetiştirmiş ve yetiştirmeye devam etmektedir. İşte bu bizler için çok önemli bir meseledir.

Nitekim dünyanın neresinde bulunursanız bulunun ve hangi oluşumunda olursanız olun ya da hangi yapılanmada olursanız olun çok iyi bilinmektedir ki gençlik koşulsuz şartsız mihenk taşıdır güneştir aydınlıktır ve gelecektir.

İşte bu sebepten ötürü böylesi şerefli bir görevi üstlenmem bana kati suretle na mümkün bir şekilde tarif edemeyeceğim bir heyecan vermektedir.

Bingöl’deki tüm genç kardeşlerimizin sorumluluğunu üstümüzde hissediyoruz. Bugün gençliği düştüğü bu kötü durumdan kurtarmak için ve şuurlu bir gençlik öncülüğünde hakkın, adaletin, iyinin, güzelin ve barışın hakim olduğu yeni bir dünyanın kurulması için var gücümüzle çalışacağız. Bugün siyaset kavramının içi boşaltılmış durumdadır. Siyaset temiz, doğru ve dürüst yapıldığı zaman siyasettir. Siyasi şuur olmayan bir kimse veya kuruluş eksiktir, yarımdır. Siyasetin Hakkın ve adaletin tesisi için en etkili araç olduğunun bilincindeyiz. Bu sebep ile her gün daha fazla gence ulaşmanın heyecanı ile görevlerimize sarılacağız.

Bizler inanıyoruz ki bugün dünyaya hakim olan zulüm sistemi ancak gençliğin şuurlanarak ve özüne dönerek mücadele etmesi ile yıkılacaktır. Ülkemizin, İslam aleminin ve dünyanın içinde bulunduğu bu vahim durumdan kurtarılması için yapılması gereken belli başlı kaideler vardır. Bu kaidelerin uygulanması için mücadele eden Saadet Partisi'nin iktidara gelmesiyle yaşanabilir Türkiye, yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya hedeflerinin gerçekleşeceğine inancımız tamdır. Saadet Partisi son imtihanı kazananların partisidir. Allah yar ve yardımcımız olsun" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: , SP’DEN, GENÇLİK, KOLLARI, BAŞKANLIĞINA, VURAL, GETİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı