Haber Detayı
11 Mart 2020 - Çarşamba 00:05
 
“Tüm çabamız, vatandaşımız içindir”
Bingöl Valisi Kadir Ekinci düzenli olarak gerçekleşen “Vatandaşla Buluşma ve Halk Toplantıları” kapsamında vatandaşları makamında ağırladı.
GÜNDEM Haberi
“Tüm çabamız, vatandaşımız içindir”

Vatandaşların sorun ve taleplerini Vali Ekinci’ye yüz yüze anlatma fırsatı bulduğu  buluşmaların Mart ayındaki ilk toplantısı Valilik makamında gerçekleşti.

Makamında ağırladığı vatandaşları tek tek dinleyen Vali Ekinci, daha sonra yaptığı değerlendirme konuşmasında şunları söyledi: “Kıymetli hemşehrilerimizin huzur ve güven içinde, sorunsuz bir ortamda yaşayabilmeleri için elimizden geleni yapma gayreti içerisindeyiz. Kapılarımız her türlü sıkıntı ve problemlerinde vatandaşımıza daima açıktır. Bu toplantılarda vatandaşımızın kendisini rahatlıkla ifade edebileceği ortamlar oluşturup sorunları ve talepleri dinliyoruz. Bu vesileyle vatandaşlarımızın devletle olan bağını daha güçlü tutmaya ve devletin imkânları ve yasalar çerçevesinde her türlü soruna çözüm üretmeye çalışıyoruz”

Yapılan görüşmelerden dolayı vatandaşlar ise, Vali Ekincin'in kendilerini makamında kabul edip, sorunlarını dinleyerek çözüm ürettiğini belirterek, ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ettiler.  

Ziyarette çocuklarla da yakından ilgilenen Vali Ekinci, minik misafirlerine oyuncak hediye etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Tüm, çabamız,, vatandaşımız, içindir”,
Yorumlar
Haber Yazılımı