Haber Detayı
09 Kasım 2018 - Cuma 00:24 Bu haber 1730 kez okundu
 
“Uyuşturucuyla kararlı bir şekilde mücadele edeceğiz”
Vali Kadir Ekinci, uyuşturucu ile mücadele konusunda kararlı bir mücadele ile yolumuza devam edeceğiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı bu illetten koruma adına gayretimiz kesintisiz devam edecektir” dedi.
GÜNDEM Haberi
“Uyuşturucuyla kararlı bir şekilde mücadele edeceğiz”

Vali Kadir Ekinci başkanlığında ‘Bağımlılıkla Mücadele İl Koordinasyon Kurulu’ toplantısı yapıldı.

Valilik toplantı salonunda yapılan toplantıya Vali Ekinci’nin yanı sıra Belediye Başkan V. Halim Sugü, Vali Yardımcıları Taner Bolat ve Yusuf Gemici, İl Sağlık Müdürü M.Emin Gündoğdu, Bingöl Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hasan Çiftçi, kurum müdürleri, oda ve stk temsilcileri katıldı.

Toplantıda konuşan Vali Kadir Ekinci,

“Toplumun bütün kesimlerini ilgilendiren son derece önemli bir konu için toplanmış bulunuyoruz. Bizim için terör ve terörle mücadele ne kadar önemli ise uyuşturucu ve uyuşturucu ile mücadele de o kadar önemli bir konudur. Gençlerimizin ve çocuklarımızın uyuşturucu terörüne maruz kalmaları, zehirlenmeleri ve bunun sonunda yaşanan trajik hikâyeler hepimizin içini acıtıyor. Uyuşturucunun geçiş güzergâhlarından biri olsak da süreçlerin önemli oranda kontrolümüzde olduğunu belirmek isterim. Bundan önce olduğu gibi inşallah bundan sonra da bu konuda kararlı bir mücadele ile yolumuza devam edeceğiz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı bu illetten koruma adına gayretimiz kesintisiz devam edecektir” dedi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: “Uyuşturucuyla, kararlı, bir, şekilde, mücadele, edeceğiz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı