Haber Detayı
14 Ekim 2020 - Çarşamba 19:52
 
Vali Ekinci’den kurum ziyaretleri
Vali Kadir Ekinci, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Tapu ve Kadastro İl Müdürlüklerine ait yeni hizmet binalarında incelemelerde bulundu
GÜNDEM Haberi
Vali Ekinci’den kurum ziyaretleri

Vali Kadir Ekinci, yapımı tamamlanarak vatandaşların hizmetine sunulan İl Milli Eğitim Müdürlüğü yeni hizmet binası ile İl Tapu ve Kadastro Müdürlükleri yeni hizmet binalarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Ziyaret ve inceleme programına İl Milli Eğitim Müdürlüğü hizmet binası ile başlayan Vali Ekinci, kurum bahçesinde İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney ve Şube Müdürleri tarafından karşılandı. Hizmet binasında incelemelerde bulunan Vali Ekinci, “Son derece modern bir dizayn ve donanıma sahip olan yeni hizmet binamız ilimize hayırlı olsun” dedi.

İl Milli Eğitim Müdürü Rahmi Güney ise yeni hizmet binası ve kurumun çalışmaları ile “Yüz Yüze Eğitim” ve “Uzaktan Eğitim” konularında il genelinde devam eden çalışmalar hakkında Vali Ekinci’ye brifing verdi.

Vali Ekinci daha sonra İl Tapu ve Kadastro Müdürlüklerini ziyaret etti. İl Tapu Sicil Müdürü Ali Bazencir ve İl Kadastro Müdürü Hasan Ali Beyazıt tarafından karşılanan Vali Kadir Ekinci, yapımı tamamlanan ve vatandaşa hizmet vermeye başlayan İl Tapu ve Kadastro Müdürlükleri yeni hizmet binasında incelemelerde bulundu.

Vali Ekinci, yeni hizmet binası ve kurumun hizmet modelleri hakkında aldığı bilgilerin ardından kurum personeline çalışmalarında kolaylıklar dileyerek ziyaretine son verdi.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Ekinci’den, kurum, ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı