Haber Detayı
11 Mart 2019 - Pazartesi 00:45 Bu haber 1655 kez okundu
 
Vali Ekinci, Servi’de vatandaşla buluştu
Bingöl Valisi Kadir Ekinci, halk toplantıları kapsamında Genç ilçesine bağlı Servi köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi
Vali Ekinci, Servi’de vatandaşla buluştu

Valilikçe Mahalle ve köylerde ikamet eden vatandaşların istek, şikâyet ve önerilerini doğrudan ve yüz yüze dile getirebilmeleri amacıyla başlatılan halk buluşmaları kapsamında Vali Kadir Ekinci, Genç Kaymakamı Hasan Hüseyin Vural, Emniyet Müdürü Metin Akay ve İl Jandarma Komutanı Mevlüt Dirim ile birlikte Servi Köyünü ziyaret etti.  

Servi’deki esnafları ziyaret eden Vali Ekinci, vatandaşların devletinden memnun olmasını esas aldıklarını söyledi.

Vatandaşını dinleyen ve vatandaşı ile beraber karar süreçleri geliştiren bir yönetim anlayışı ile çalıştıklarını vurgulayan Ekinci, “Vatandaşımızın devletinden memnun olması bizler için esastır. Vatandaşını dinleyen ve vatandaşı ile beraber karar süreçleri geliştiren bir yönetim anlayışı ile çalışıyoruz. Bu çaba ve gayret ile ilçelerimizde ve köylerimizde vatandaşımızla buluşmalarımıza devam ediyoruz. Ziyaret ettiğimiz her ilçemizde ve köyümüzde hemşehrilerimizle yüz yüze tanışmak, konuşmak, dertleşmek istiyoruz. El birliği ve gönül birliği yaparak sorunlarımızı ortak akıl ile çözüme kavuşturmak istiyoruz. Bugün de yaptığımız programda vatandaşlarımızın sorun ve taleplerini dinledik. İnşallah her bir sorun ve talep ihtiyaç ve önem sırasına göre ele alınacak ve en kısa zamanda yeni bir ziyaret programı ile değerlendirilecektir. Göstermiş olduğunuz içtenlik ve misafirperverliğiniz için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Ziyaret esnasında karşılaştığı çocuklarla da yakından ilgilenen Vali Ekinci, çocuklarla eğitim durumları ve hedeflerindeki meslekler üzerine sohbet ederek, kitap okumalarını ve kendilerini geliştirmelerini tavsiye etti.

 Ziyaret kapsamında son olarak ‘Servi Şehitlik Anıtı’nı ziyaret eden Vali Ekinci, şehitler için dua etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Ekinci,, Servi’de, vatandaşla, buluştu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Vali Ekinci, Servi’de vatandaşla buluştu
Vali Ekinci, Servi’de vatandaşla buluştu
Yorumlar
Haber Yazılımı