Haber Detayı
18 Ocak 2021 - Pazartesi 18:59
 
VALİ EKİNCİ’YE ZİYARET
Bingöl’e gelen Gençlik ve Spor eski bakanlarından Suat Kılıç, Bingöl Valiliğini ziyaret etti. Bakan Kılıç’ı valiliğe gelişinde Vali Kadir Ekinci karşıladı.
GÜNDEM Haberi
VALİ EKİNCİ’YE ZİYARET

Vali Ekinci, Gençlik ve Spor eski bakanlarından Suat Kılıç’ı Bingöl’de ağırlamaktan onur duyduğunu belirterek şunları söyledi: “Programları kapsamında ilimizde bulunan Gençlik ve Spor eski Bakanımızı ağırlamanın memnuniyetini yaşıyoruz” dedi.

Gençlik ve Spor eski Bakanı Kılıç da ‘Bingöl’de bulunmaktan ve Bingöllülerin misafirperverliğinden duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Vali Ekinci’nin makamında ağırladığı Bakan Kılıç, şeref defterini imzalamasının ardından gerçekleşecek etkinliklere katılmak üzere valilik makamından ayrıldı.

Bakan Kılıç’a Bingöl Valiliği ziyaretinde AK Parti İzmir Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, AK Parti Bingöl Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Cevdet Yılmaz, AK Parti Bingöl Milletvekili Feyzi Berdibek, AK Parti Bingöl eski Milletvekili Yusuf Coşkun, Bingöl Belediye Başkanı Erdal Arıkan ve AK Parti İl Başkanı Haşim Sağlar eşlik etti.

Kaynak: Editör:
Etiketler: VALİ, EKİNCİ’YE, ZİYARET,
Yorumlar
Haber Yazılımı