Haber Detayı
31 Aralık 2017 - Pazar 21:05
 
Vali Mantı’dan yeni yıl mesajı
Vali Ali Mantı yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayınladı.
GÜNDEM Haberi
Vali Mantı’dan yeni yıl mesajı

Vali Mantı’nın mesajı şöyle: “Acı ve tatlı birçok hatırayı geride bırakarak yeni bir yıla huzur, güven, birlik ve beraberlik içinde girmenin heyecanını yaşıyoruz.

Her yeni yıl yeni başlangıçların ve umutların habercisidir. Geçmiş yılı değerlendirme, geleceğe dair planlar yapma adına fırsatlar sunan yeni yılda, edindiğimiz tecrübeler ışığında daha çok çalışacak, daha çok üreteceğiz.

Bingöl Valisi olarak bütün hemşehrilerime 2017 yılında yapmış olduğumuz çalışmalara vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyorum. İlimizin farklı alanlardaki potansiyelini harekete geçirmek; ekonomik, turistik ve kültürel konulardaki eksiklerini gidererek, hak ettiği konuma kavuşturmak yeni yılda da en büyük hedefimiz olacaktır.

Bingöl’ümüzün her alanda gelişmesi, kalkınması ve daha yaşanılabilir bir şehir haline gelmesi için yapılan çalışmalarımız, 2018 yılında da artarak devam edecek ve tüm yerel yönetimlerimizle, kamu kurum ve kuruluşlarımızla, özel sektörümüzle, sivil toplum kuruluşlarımızla, kanaat önderlerimizle ve diğer paydaşlarımızla işbirliği ve koordinasyon içerisinde yeni hedeflere ulaşmaya, ilimizi yeni projeler ve yatırımlarla buluşturmaya çalışacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle, hizmet etmekten onur duyduğum saygıdeğer Bingöllü hemşerilerimi ve her kademedeki kamu görevlisi arkadaşlarımı en kalbi duygularla selamlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Vali, Mantı’dan, yeni, yıl, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı