Haber Detayı
08 Mart 2019 - Cuma 01:13 Bu haber 1626 kez okundu
 
Varol: yalan beyanlarla önümüzü kesmeye çalışıyorlar
Milliyetçi Hareket Partisi Bingöl İl Başkanı Nurettin Varol, MHP’nin ev ziyaretlerini hazmedemeyenlerin evleri dolaşarak yalan beyanda bulunduklarını söyledi.
GÜNDEM Haberi
Varol: yalan beyanlarla önümüzü kesmeye çalışıyorlar

Varol, yaptığı açıklamada, “Milliyetçi Hareket Partisi adayımız Mehmet Ziya Buyankara ve ekibimizin üç aydır başlattığı ev ziyaretlerini hazmedemeyenler; ev ev gezerek “MHP’ye oy vermeyin, biz birleştik aksi halde HDP çıkar” diyerek, yalan beyanlarla önümüzü kesmeye çalışıyorlar. Bunları esefle karşılıyoruz.

Bingöl il, ilçe ve belde adaylarımızın takdire değer çalışmaları ile her kesimden destek alan özellikle Bingöl merkez adayımız Mehmet Ziya Buyankara’nın Bingöl’e dair hizmet aşkını, geleceğimiz olan çocuklarımızın hayallerini, adaletli yönetimini ve tespitler sonrası büyük projelerini hazmedemeyenler; yalan ve iftiralarla bizim azmimizi kırmaya çalışan ‘algı yalancılarına’ kimse itibar etmesin” dedi.

AK Parti’den, MHP’nin adayına destek vermesini isteyen Varol, şunları söyledi: “Halkımızın gönlünde taht kuran adayımız, Mehmet Ziya Buyankara’a ve ekibimizin özverili,  çalışmalarına tüm desteğimiz ile yanlarında olduğumuzu her kes bilsin. Genel seçimde Cumhur İttifakına destek verdik, Ak Parti’ye düşen, halkın umudu olan adayımıza koşulsuz destek olmalarıdır. “Hep bana rebbena” deyimi gibi olmaz, motivasyonumuz ile yeni ve heyecan dolu ekibimizin memlekete dair hizmet aşkına her Bingöllüden destek bekliyoruz.”

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Varol:, yalan, beyanlarla, önümüzü, kesmeye, çalışıyorlar,
Yorumlar
Haber Yazılımı