Haber Detayı
04 Kasım 2019 - Pazartesi 00:15 Bu haber 2066 kez okundu
 
Yedisu Kaymakamından köy ziyaretleri
Göreve başladığı günden itibaren köy ziyaretlerini sürdüren Yedisu Kaymakamı Oğuzhan Ocak, Yeşilgöl, Kaşıklı ve Yağmurpınar köylerinden sonra Gelinpertek, Kabayel ve Ayanoğlu köylerini ziyaret etti.
GÜNDEM Haberi
Yedisu Kaymakamından köy ziyaretleri

‘Köy Ziyaretleri ve Halk Toplantısı’ kapsamında köylerinde vatandaşlarla bir araya gelerek istek, öneri ve şikayetlerini dinleyen Kaymakam Ocak, sorunları sözmek için gayret göstereceklerini söyledi.

Fırsat buldukça köyleri ve mahalleleri ziyaret ettiğini belirten Ocak, “İstişarelerde bulunarak, sizlerin dertlerini ve sorunlarını dinledik. Kaymakamlık olarak talepleri karşılamak ve sorunları çözmek için gayret gösteriyoruz. "Köy Ziyaretleri ve Halk Toplantısı" sayesinde hem sorunların çözüm sürecini kısaltmayı hem de yerinde görerek en iyi hizmeti verebilmeyi amaçlıyoruz. Sorunların çözümünün takipçisi olacağız” dedi.

Ziyaretlerinde çocuklara hediyeler veren Ocak ; “Vatandaşlarımızın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek taleplerini not aldık. Ziyaretlerden vatandaşlarımızın memnuniyeti ile ayrılıyoruz, bu bizi motive eden bir durum. Amacımız ilçemize bağlı bütün köy ve mahalleleri yerinde görmek, zamanla vatandaşların tüm sorun ve ihtiyaçlarını gidererek devletin elinin ulaşmadığı tek bir vatandaş dahi bırakmamaktır. Kurum amirlerimiz de zaman zaman köy ve mahallelere giderek benzer çalışmalar yapıyor. Devletin her zaman yanlarında olduğunu htireceğiz” ifadelerini kullandı.

Köy ziyaretlerinde Kaymakam Ocak’a, İlçe Jandarma Komutanı Tahir Çakır, İlçe Yazı İşleri Müdürü Osman Nuri Besi, İlçe Özel İdare Müdürü Cevdet Sedal, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Murat Döner eşlik etti.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Yedisu, Kaymakamından, köy, ziyaretleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı