Astroloji

 

 

 
Akrep (03.08.2021)
Arkadaş çevrenizden bazı eleştiriler alabilirsiniz. Bu eleştiriler sizi kızdırsa da haklılık paylarını düşünmenizde fayda var. Derinlere ve detaylara fazla bağlı olmak, ilişkilerinizde sorun haline gelmeden bu duruma kendi içinizde bir sınır çizmelisiniz.
 
Aslan (03.08.2021)
Kendinizi doğru ifade edemediğinizi düşünebilir, ruhsal bir baskı altında hissettiğiniz için yanlış kelimeler kullanabilirsiniz. Hayatınızla ilgili güzel gelişmeler oluşturabileceğiniz bu zaman diliminde bazı anları dinlenmeye ayırın. Dinlenin ve bu kargaşaya sebep olan sorunu çözmeye çalışın.
 
Balık (03.08.2021)
Sorumluluk alarak kişisel sağlığınızı geri plana atıyorsunuz. Sahiplenme duygunuzu yaşamın içerisine eklemelisiniz. Şu an yaşanılanlardan ötürü gelecek kaygısı içine çekilmiş olabilirsiniz. Hayat iniş ve çıkışlarla doludur. Güzel günler yakın zamanda gelecek.
 
Başak (03.08.2021)
Geçmiş zamanda yaşanmış bir konu yeniden gündeminize gelebilir. Ailenize karşı tepkilerinizde fazla duygusal olabilirsiniz. Konunun neden günyüzüne çıktığını bulup onu sonlandırmak, üzerinizdeki baskı ve olumsuz enerjiyi silip atmanızı kolaylaştıracaktır.
 
Boğa (03.08.2021)
Ekonomik imkanlarınızı kullanmak isteyen kötü niyetli kişiler olabilir. Bu kişilerle aranızda geçen konuşmaları dikkatle değerlendirirseniz gerçek düşüncelerini fark edebilirsiniz. Bu da size kiminle yürüyüp yürüyemeyeceğiniz konusunda ipuçları verecektir.
 
İkizler (03.08.2021)
Ortaklı işlerinizde ekibinizle aranızda bazı kopukluklar yaşanabilir. Görevlerin yerine getirilmemesi, yeni bir organizasyon planı ve işbölümü yapmanızı gerektirebilir. Aksayan işler, size krizin içinden yeni bir fırsat verecektir.
 
Koç (03.08.2021)
Birlikte çalıştığınız arkadaşlarınız istediğiniz performansı gösteremiyor olabilir. Eleştirinin dozunu ve yönünü abartmadan, içinizde tuttuklarınızı ifade etmeye çalışmalısınız.
 
Kova (03.08.2021)
İkili ilişkilerinizle ilgili kulağınıza gelen dedikodular olabilir. İnsanların arkanızdan neler konuştuğunu, yüzünüze gülen insanların gerçek niyetlerini öğrenebilirsiniz. Bu da, size kiminle ne kadar yakın olmanız gerektiği konusunda bazı ipuçları verecektir.
 
Oğlak (03.08.2021)
Kişisel dönüşüm için aile, dost güvenilir bir liman arayışınız olabilir. Kendi içinizde ne yöne gideceğinizi pek bilmiyor ya da şu anki ülke gündeminden çok etkileniyor olabilirsiniz. Su akar yolunu bulur. Sakin olun.
 
Terazi (03.08.2021)
Kırıldığınız ve dolayısıyla sizi hassaslaştıran bazı konular yüzünden işyerinizde sorumluluk almaktan kaçabilirsiniz. Düşük bir enerji hareket etmenizi zorlaştırabilir ama hayatın, işlerinizin devam ettiği gerçeğini göz ardı etmemelisiniz. Hissettiklerinizi paylaşmayı tercih edin.
 
Yay (03.08.2021)
Finansal konularınız ve ödemelerinizle ilgili yanılgıya düşebilirsiniz. Nerede hata yaptığınızı bilip bunun üzerine giderseniz kısa sürede toparlanabilirsiniz. Adımlarınızı gerçek koşullarınıza ve sağlam ihtimallere göre yapmalısınız.
 
Yengeç (03.08.2021)
Aileniz davranışlarınızı iyileştirmenizle ilgili beklenti içinde olabilir. Sorumluluklarını bilen ve ayakları yere basan bir tavır içinde olmanız, sadece onlara değil size de iyi gelecektir. Boşvermişlik için doğru bir zamanda değilsiniz.

 

 

 

Haber Yazılımı