Haber Detayı
10 Mart 2021 - Çarşamba 19:03
 
AK PARTİ’DEN ESNAF ZİYARETİ
AK Parti Bingöl İl Başkanlığı, Saray Mahallesi’nde Gençlik Buluşması düzenledi, İnönü Caddesi, Beşyol ve Maden Sokak’ta esnaf ziyareti yaptı.
SİYASET Haberi
AK PARTİ’DEN ESNAF ZİYARETİ

AK Parti Bingöl İl Teşkilatı Kültür Mahallesi’nin ardından ikinci Gençlik Buluşması’nı Saray Mahallesi’nde gerçekleştirdi. Şehir merkezinde ise esnaf ziyaret edildi. Ziyaretlere, Belediye Başkanı Erdal Arıkan, AK Parti Bingöl İl Başkanı Haşim Sağlar’ın yanı sıra Merkez İlçe Başkanı Feyzi Kızıl, Gençlik Kolları Başkanı Ömer Katkay ve il yönetimindeki partililer katıldı.

Saray Mahallesi’nde bir çay bahçesinde yapılan Gençlik Buluşması’na TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Cevdet Yılmaz ve Milletvekili Feyzi Berdibek telekonferans yoluyla katıldı. Programda Belediye Başkanı Erdal Arıkan yaptığı ve yapacağı projeler hakkında kısa bilgiler paylaşırken gençlere söz hakkı verilerek istek ve öneriler üzerinde duruldu.

Daha sonra İnönü Caddesi, Beşyol ve Maden Sokak’ta esnafları ziyaret eden AK Parti heyeti vatandaşların mübarek Miraç Kandilleri tebrik etti.

Ziyaretlerde esnaflardan gelen istek ve öneriler not edildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİ’DEN, ESNAF, ZİYARETİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı