Haber Detayı
14 Ağustos 2022 - Pazar 16:18
 
CHP GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINA BAYUTMUŞ GETİRİLDİ
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Bingöl İl Başkanlığına getirilen Ali Bayutmuş, gençlerle birlikte daha güzel yarınlar için çalışacaklarını söyledi.
SİYASET Haberi
CHP GENÇLİK KOLLARI BAŞKANLIĞINA BAYUTMUŞ GETİRİLDİ

CHP Bingöl Gençlik Kolları Başkanlığı görevini layıkıyla yerine getirmeye çalışacağını belirten Bayutmuş, “gençliğimiz ile birlikte daha güzel yarınlar oluşturmak için mücadele edeceğiz. Daha önce partimize, örgütümüze emek veren, katkı sağlayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ederim” dedi.

Bayutmuş, şunları söyledi: “Partimizle birlikte vatanımıza, halkımıza hizmet etme yolunda çalışacak ve mücadele edeceğiz. Geleceğimiz olan gençliğimizle birlikte Bingöl’de fark yaratacağız. Bingöl’ümüzün hak ettiği değeri ve hizmeti görmesi için elimizden gelen her türlü mücadeleyi vereceğiz. Partimiz, il örgütümüz ve yönetimimiz Bingöl’ümüzün her türlü sorununa gereken duyarlılığı göstermektedir. Cumhuriyet Halk Partisi iktidarında da sorunlarından arınmış, gereken hizmetleri almış, hak ettiği değeri gören bir Bingöl’ü hep birlikte çalışarak inşa edeceğiz.

Tüm genç kardeşlerimizi partimiz ve gençliğimizle beraber aydınlık yarınlar için, müreffeh, gelişmiş bir Türkiye için ve daha güzel bir Bingöl için mücadeleye çağırıyoruz!”

(Haber Merkezi)

Kaynak: Editör:
Etiketler: CHP, GENÇLİK, KOLLARI, BAŞKANLIĞINA, BAYUTMUŞ, GETİRİLDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı