Haber Detayı
13 Mayıs 2022 - Cuma 18:10
 
FUTBOL TURNUVASININ KAZANI MEV SERKAN AKYAZ İLKOKULU OLDU
Hürriyet Kolejinin ev sahipliğinde 4 Nisan-12 Mayıs tarihleri arasında Bingöl merkezde yer alan ilkokullar arasındaki futbol turnuvasının 7’incisi düzenlendi. Adil Oyun Turnuvası’nda şampiyon MEV Serkan Akyaz İlkokulu oldu.
SPOR Haberi
FUTBOL TURNUVASININ KAZANI MEV SERKAN AKYAZ İLKOKULU OLDU

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle öğrenciler arasında dostluk ve ‘Adil Oyunu” tahsis etmek amacıyla Hürriyet Kolejinin ev sahipliğinde 4 Nisan-12 Mayıs tarihleri arasında futbol turnuvası düzenlendi.  Turnuvanın final maçında İMKB Sarayiçi İlkokulu ile MEV Serkan Akyaz İlkokulu karşılaştı. Final maçı MEV Serkan Akyaz İlkokulunun 2-1 üstünlüğüyle sona erdi. Bu sonuçla 2021-2022 eğitim-öğretim yılı Adil Oyun Turnuvası’nın şampiyonu MEV Serkan Akyaz İlkokulu oldu.

Karşılaşmanın final maçı; Eğitimden Sorumlu Vali Yardımcısı Fatih Kaya, İl Milli Eğitim Müdürü Halil Yücel, Belediye Başkan Vekili Sait Kolak, Gençlik ve Spor Müdür Vekili Zülküf Koçinka, Gençlik ve Spor Şube Müdürü Mahir Kaya, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Orhan Buğrahan ile Yusuf Tokuş, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Muhittin Kaya, okul müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin katılımıyla coşkulu bir şekilde tamamlandı.

(Haber Merkezi)

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: FUTBOL, TURNUVASININ, KAZANI, MEV, SERKAN, AKYAZ, İLKOKULU, OLDU,
Yorumlar
Haber Yazılımı