Haber Detayı
01 Ekim 2020 - Perşembe 19:15
 
Sağlar, partililerle bir araya geldi
AK Parti Bingöl İl Başkanlığına atanan Haşim Sağlar, partililerle bir araya geldi.
GÜNDEM Haberi
Sağlar, partililerle bir araya geldi

Burada açıklama yapan Sağlar, “başarı bayrağımızı daha yukarılara taşımak için gece gündüz çalışacağız” dedi.

Sağlar, şunları söyledi: “AK Parti Bingöl İl Başkanlığı görevini şahsıma layık gören Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere  Teşkilat Başkanımız  Sayın Erkan Kandemir Beye, Genel Başkan Yardımcımız Sn. Cevdet Yılmaz Beye, Bingöl Milletvekilimiz Sn. Feyzi Berdibek Beye, bu kutlu yolda desteklerini esirgemeyen bütün dava arkadaşlarıma ve kadirşinas Bingöllü hemşehrilerime gönülden teşekkür ediyorum.

Partimize ve ilimize hizmet yolunda Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın her alanda belirttiği hedeflere doğru ilerlememiz için siz değerli teşkilat mensuplarımızla birlikte davamızı daha ileriye götürmek, başarı bayrağımızı daha yukarılara taşımak için gece gündüz çalışacağız. Rabbim kardeşliğimizi, birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.

Önümüzde genel merkezimizin belirleyeceği bir takvimde il kongremizi yapmayı planlıyoruz. Hazırlıklarımıza başlayacağız. Cumhurbaşkanımızı ilimizde ağırlamak için ilimizin milletvekilleri ile partimiz arasında planlamalar sürüyor. Pandemi salgını nedeniyle Cumhurbaşkanımızın telekonferans yoluyla katılımı da olabilir. Bundan sonraki süreçte şehrimizi kongremize hazırlayacağız.”

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Sağlar,, partililerle, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı