Haber Detayı
12 Temmuz 2021 - Pazartesi 18:10
 
“TELAFİDE BEN DE VARIM” ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR
Milli Eğitim Bakanlığının “Telafide Ben De Varım” programı kapsamında Bingöl’de de öğrencilere yönelik etkinlikler düzenleniyor.
EĞİTİM Haberi
“TELAFİDE BEN DE VARIM” ETKİNLİKLERİ DEVAM EDİYOR

Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “5 Temmuz-31 Ağustos tarihleri arasındaki yaz tatili dönemi için fiziksel, sosyal-duygusal, akademik gelişim ve özel eğitim alanı olmak üzere dört ana temaya uygun hazırlanan etkinlikler, öğrenci ve öğretmenlerin katılımıyla devam ediyor” denildi.

Açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde; Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, İl Sağlık Müdürlüğü, İl Müftülüğü ve Bingöl Belediyesine bağlı tesis ve merkezlerden yararlanılan, "Telafide Ben de Varım" programı kapsamında gerçekleştirilen eğitim faaliyetlerimizde öğrencilerimiz keyifli vakit geçirerek, bu süreçte öğrenme ve kendini geliştirme imkanına sahip oluyorlar.

Velilerimiz; okul, ilçe ve il genelinde gerçekleştirilecek bilimsel, sosyal, kültürel, sportif eğitim faaliyetleri ve etkinlikleri telafidebendevarim.meb.gov.tr adresinden takip ederek, öğrencilerimiz için istediği okulda, dilediği etkinliklere başvuru yapabilirler. Okullarımız açık, öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz okullarımızda.”

Kaynak: Editör:
Etiketler: “TELAFİDE, BEN, DE, VARIM”, ETKİNLİKLERİ, DEVAM, EDİYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı