Haber Detayı
03 Eylül 2021 - Cuma 17:18
 
ÜNİVERSİTEDEN KAYIT DUYURUSU
Bingöl Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı, 2021 YKS ile Bingöl Üniversitesine yerleşen öğrenciler için kayıt duyurusu yayımladı.
EĞİTİM Haberi
ÜNİVERSİTEDEN KAYIT DUYURUSU

Bingöl Üniversitesi 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Akademik Takvimi yayımlandı. Üniversitesinin resmi internet sitesinden 2021 YKS ile Bingöl Üniversitesine yerleşen öğrenciler için kayıt duyurusu yayımladı. Bingöl Üniversitesi Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

“Üniversitemize 2021-YKS ile yerleşen adaylar PTT şubelerinden edinebilecekleri e-devlet şifresi ile 04 - 08 Eylül 2021 saat 23:59 tarihleri arasında www.turkiye.gov.tr adresinden online kayıt yapabilirler. İşlemlerini www.turkiye.gov.tr adresindeki e-hizmetler bölümü altında yer alan 'Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı' başlığı altında açılacak olan 'Üniversite E-Kayıt' seçeneğini tıklayarak gerçekleştirebilirler ve kayıt yaptırdığına dair belgenin çıktısını sistemden alabilirler. Online kayıt yaptıran öğrencilerimizin ayrıca kayıt tarihlerinde üniversitemize gelmeleri veya belge getirmeleri gerekmemektedir. Herhangi bir nedenden dolayı İnternet üzerinden kayıt yaptıramayan adaylar, 09 - 10 Eylül 2021 tarihleri arasında Üniversitemize şahsen başvurarak kayıtlarını yapabilirler.” 

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÜNİVERSİTEDEN, KAYIT, DUYURUSU,
Yorumlar
Haber Yazılımı