Haber Detayı
30 Aralık 2020 - Çarşamba 18:03
 
UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE STANDI
Bingöl Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucu ile mücadele kapsamında Kalium AVM önünde stant kurularak, uyuşturucunun zararları anlatıldı.
- Haberi
 UYUŞTURUCU İLE MÜCADELE STANDI

Konu ile ilgili Bingöl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi: “Bingöl Emniyet Müdürlüğü olarak ülkemizin geleceği gençlerimizi hedef alan uyuşturucu madde satıcıları ve kullanıcılarına yönelik yürütülen çalışmalarda ailelerin desteğini almak amacıyla, 29.12.2020 günü; Sayın İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu’nun hayata geçirdiği “En İyi Narkotik Polisi Anne” projesi kapsamında, ilimiz KALİUM AVM de stant açılarak madde kullanımı ile mücadelede annenin önemi, madde kullanımı ile mücadelede ailelerin neler yapabilecekleri, madde kullanan kişilerin belirtileri konusunda vatandaşlar bilgilendirilerek farkındalık oluşturulmuştur.

Uyuşturucu madde satıcıları ve madde kullanan şahıslara karşı kararlılıkla yürütülen çalışmalar Bingöl halkının destek ve katılımı ile sürdürülmektedir.

Bingöl Emniyet Müdürlüğü olarak yapılan her çalışma ülkemizin geleceği gençlerimizi her türlü madde bağımlılığına karşı koruma bilinciyle sürdürülmektedir.”

 

 

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: , UYUŞTURUCU, İLE, MÜCADELE, STANDI,
Yorumlar
Haber Yazılımı