Haber Detayı
29 Haziran 2021 - Salı 17:24
 
YETİMLER VAKFI, ‘KURBANINLA SEVİNDİR’ KAMPANYASI BAŞLATTI
Yetim, Öksüz ve Mağdurlar ile Yardımlaşma Dayanışma ve Eğitim Vakfı (Yetimler Vakfı), yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle ‘Kurbanınla Sevindir’ kampanyası başlattı.
GÜNDEM Haberi
YETİMLER VAKFI, ‘KURBANINLA SEVİNDİR’ KAMPANYASI BAŞLATTI

Yetimler Vakfı, Kurban Bayramı'nda ihtiyaç sahibi ailelere kurban etlerini ulaştırmak üzere "Kurbanınla Sevindir" projesini hayata geçirdi.

Vekâlet yoluyla kurbanlarını Yetimler Vakfı’na bağışlamak isteyen hayırseverler, kurban çalışmaları için belirlenen ülkeler arasından dilediğinde kurbanını kestirip ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.

Konu ile ilgili açıklama yapan Yetimler Vakfı Bingöl İl Temsilcisi Salih Çelik, Filistin, Yemen ve Türkiye’nin yanı sıra Asya ve Afrika'nın birçok ülkesinde yetim, öksüz ve ihtiyaç sahibi ailelere yönelik yardım çalışması yürüttüklerini ifade ederek, vakıf olarak gerçekleştirilen tüm bağış ve yardım işlemlerinin şeffaf ortamda gerçekleştiğini dile getirdi.

KURBAN BEDELİ 1.250 TL

‘Kurbanınla Sevindir’ projesi kapsamında belirlenen kurban bedelleri ile ilgili bilgiler veren Çelik, bu yılki kurban bedelinin 1.250 TL olarak belirlendiğini söyleyerek, “Kurban bedeli Türkiye’de bin 250, Asya ve Afrika’da 750, Arakan’da 900, Filistin’de 2 bin 800, Yemen’de ise bin 350 TL’dir. Bu yardımları vakfımıza ait internet sitesinde yer alan ‘Online Bağış’ butonundan yapabilirler. Son olarak vakfımızın banka hesaplarına hayırseverler ya da kurban bağışı yapmak isteyenler bizlere telefon ederek bildirebilirler. Banka hesabına bağış yapacak kardeşlerimiz, bağışın ne için olduğunu açıklama kısmına yazarsa bizim için daha kolay olacaktır” dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: YETİMLER, VAKFI,, ‘KURBANINLA, SEVİNDİR’, KAMPANYASI, BAŞLATTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı