Bingöl'de Çapakçur Vadisi Valilik Kupası'nda futbol heyecanı ikinci hafta karşılaşmalarıyla devam ediyor. C ve D gruplarında ikinci hafta karşılaşmaları nefes kesen mücadelelere sahne olurken, tribünlerdeki taraftarların takımlarını coşkulu bir şekilde desteklemeleri de maçlara olan büyük ilgiyi gösteriyor. 

MİYALAN - SARIÇİÇEK MAÇINDAKİ TRİBÜNLERİN COŞKUSU

C Grubu'nda Aşağı Çarşı Sentetik Saha'da dün saat 20.00'de başlayan Miyalan-Sarıçiçek maçındaki tribün

12 Bingölspor, Transferde Hız Kesmiyor! 12 Bingölspor, Transferde Hız Kesmiyor!

şovu, futbolseverlerin takımlarını coşkulu destekleri adeta görsel şölene dönüştü. Maçta rakibi karşısında daha etkili bir futbol sergileyen Miyalan, Sarıçiçek'i 3-0'lık skorla yendi.

C VE D GRUPLARINDAKİ DÜNKÜ MAÇLARIN SONUÇLARI

C ve D gruplarında ikinci hafta karşılaşmaları kapsamında Aşağı Çarşı, Düzağaç, Yenimahalle ve Kervansaray sentetik sahalarındaki maçlar tribün şovlarının yanısıra takımların nefes kesen mücadelelerine sahne oldu.
C Grubu'nda mücadele eden takımların maç skorları şöyle oldu: Tekören: 3 - Kumgeçit: 1, Miyalan: 3 - Sarıçiçek: 0, Aşağı Akpınar: 3 - Yumaklı: 1.
D Grubu'nda ise dün oynanan maçların sonuçları şöyle: Gökçekanat: 3 - Kuşburnu: 0, Kartal: 0 - Yazgülü: 4, Erentepe: 0 - Göltepesi: 6.

BUGÜN OYNANANACAK KARŞILAŞMALAR

Köyler arası futbol turnuvasının 2. hafta programı kapsamında E ve F gruplarında bugün oynanacak maçların sahaları ve saatleri ise şöyle: Elmalı - Madrag (Aşağı Çarşı - 18.00), Ekinyolu - Ağaçeli (Aşağı Çarşı - 20.00), Güveçli Vılwari (Aşağı Çarşı - 22.00), Suvaran - Kiran (Yenimahalle - 18.00), Gökçeli - Yenibaşlar (Kervansaray - 18.00), Çiçekdere - Alatepe (Yenimahalle - 20.00).
EROL YILMAZ